Mums jau 2 metai!!!

Susitikimai Komentuoti

DĖMESIO DĖMESIO DĖMESIO!!!
Po to, kai vieną šaltą ir speiguotą Trijų karalių dieną grupelė išprotėjusių retriveristų pirmą kartą susirinko mūsų gimtojoje Purvynėje, retriverių mylėtojai ir jiems prijaučiantys neišsiskirstė ir nepabėgo, bet susibūrė į linksmą Super-retriverių kompaniją.
Šiandien mūsų gretos kaip niekad gausios – 2009 m. vasaros Didžiajame susitikime Želvynėje vos sutilpome, suvažiavus per 70 retriverių gerbėjų. O Antikrizinis-antigripinis susiėjimas tik patvirtino, kad mums tikrai niekas nebaisu. Taigi džiaugsmingai skelbiame – artėja neeilinis ir jubiliejinis Super-retriverių susitikimas:

SR ŽIEMA’2010
MUMS JAU 2 METAI!!!

Renkamės šeštadienį, sausio 30 d., 14-15 val., adresas http://www.kaimoturizmas.net/
Su savimi turėti:
1. Vaišių sau ir kaimynui (kadangi žiema nesiruošia trauktis iš kiemo, siūlome pasiimti dešrelių, kurias pašildysime keptuvėje, nes savanorių lauke kepti šašlykus tikrai neatsiras)
2. Gėrimų sau ir kaimynui
3. Pirties aksesuarų

Pasiruoškite viešai išpažinčiai – savo šunų ir bendraminčių akivaizdoje turėsite pasiaiškinti, kodėl įsigijote retriverį ir kaip atėjote į SR.

Čia galite atsisiųsti susitikimo bukletą PDF formate.

Visų laukiame su gera nuotaika, nusiteikusių šokti ir dainuoti per visą naktį.

P. S. Šunys tik priedanga.
SR komanda

Atsakymų: 4 į “Mums jau 2 metai!!!”

 1. monikju sako:

  Na ka mielieji… :draugai:
  Greitai susimatysim!!! :bigsmile: :assa: :ninzia: :drink: :great:

 2. gmx sako:

  tikrai taip :draugai: :ok: :eina:

 3. Sentinel sako:

  Dideliausias pavydas, kad aš ne su jumis… Bet pavarykit kaip visada-vienas už visus ir visi už vienąąąą!!! :darombanga: :1v:

 4. milda sako:

  Oij, laukiam laukiam, mes baliuko laukiam :valio: Visų pasiilgau ir nekantrauju susitikt :draugai:

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti