Editos ir Fantos pasirodymas

Editos kampelis Komentuoti

2008 metais liepos 6 d. Lietuvos kinologų mėgėjų sąjunga ir agility sekcija „Iltys“ suorganizavo agility varžybas SUMPANGO taurė. Varžybos vyko Kauno raj. Girionyse, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos stadione. Aš su Fanta Gėlių vaikai dalyvavome A0 kategorijoje. Be mūsų Šiaulius atstovavo kolegos Vytautas su vokiečių aviganiu Argas ir Vaida su vokiečių aviganiu Ilana Šarmas. Vytautas dalyvavo A1 kategorijoje, Vaida A0 kategorijoje.

Iš ryto pasirodė, kad oras bus nekoks, tačiau po truputį pradėjo giedrėti. atrodo neteks bėgti per lietų :sutinku: .

Laukiame ir nekantraujame, kada gi prasidės varžybos. Stebime dalyvaujančius, „sergame“ už savus :draugai: .

Labai gaila, bet pačių varžybų foto nebus, nes realiai „trūko rankų“, vėliau pasižadu įdėsiu trumpą filmuotą medžiagą iš pasirodymo. Tačiau apdovanojimus tikrai pamatysite :valio: .

Medalis jau užkabintas :sutinku: .

Užimame vietą ant apdovanojimų „pakylos“. Na ne pirma, bet visai garbinga trečia vieta :3v: .

Dar kartą- „šypsenėlė“ . Smagu :yahoo: .

Apžiūrime dovanas. Smagu jas gauti :yahoo: .

O dabar užtarnautas poilsis, juk sušilome ir pavargome :hihihi: .

Atsakymų: 10 į “Editos ir Fantos pasirodymas”

 1. gmx sako:

  nagi nagi, štai kokios šaunuolės :eina: :eina: :eina:

 2. aiwa sako:

  Shaunuoles vis gi jus abi panos :draugai: ,- nerealu retriveri ir dar auksiuka taip paruoshti agility :yahoo: ,- tavo Fanta :meile: ,- pats paklusniausias ish visu mano matytu retriveriu :great: :valio: ,- mums garbe jus pazhinti :darombanga:

 3. monikju sako:

  Fantai :eina: :meile: !
  Ir sauniajai hendlerei … :great: :darombanga: :draugai: :buckis:

 4. Lietuva sako:

  Nu fantastika, Brangioji Fantos šeimininke, tikrai ir aš lenkiu galvą už tokius rezultatus. Su vokiečių aviganiais Fanta sau tupi nei kiek nenusileidžia.

  Tai šaunuolės. Jei taip ir toliau varysit, tai kada dar labiau išgarsėsit, nepamirškite, kad ir mus pažįstat :hi: Tikra garbė pažinoti tokias šaunuoles.

  Čia ne šiaip sau stovėti ir uodegą vyzginti prieš skaniuką :3v: :valio:

 5. Rasytee77 sako:

  Oho mergaites kokios saunuoles :yahoo: :sutinku: :sutinku: ;)

 6. mirabile sako:

  Edita, sveikinimai nuoširdžiausi :valio: Čia tai tikri laimėjimai, jokie veidai, kaip sakoma, nepadės, viską lemia pasiruošimas ir sekundės :victory: , bravo jums, merginos. Man irgi agility prie širdies (aš ir prie ringo su Nuta per kliūtis šokinėju, Aiwa matė kaip mes jas „jamam“, tik galėtų garsiai nekomentuoti :assa: :eina: ), tai gal su nauja draugaite ką nors apie tai pagalvosim :pasimetes:
  Taigis dar kartą sveikinimai su pasiekimais :1v: :super:

 7. r_povilioniene sako:

  Editute, karsciausi sveikinimai tau ir tavo greitaeigei mergytei :) Kokios jus saunuoles, nerealu :darombanga: O kas toliau? Gal neuzilgo parengsit „free-style“ programele, ka? Jus tikrai butumet nepralenkiamos sokejos :valio:

 8. ViSi sako:

  Tikrai dziugu!!! :valio:
  :super: SVEIKINAM ir mes
  Saunuoles!!! :flirt: & :flirt:

 9. ingupi sako:

  Kuo nuoširdžiausi sveikinimai :darombanga: :darombanga:

 10. mazulka sako:

  Ačiū visiems už sveikinimus :draugai: . Kažkaip nesijaučiu labai verta jų :geda: . Mums dar oi kiek dirbti reikia. Bet labai stengsimės ir vėl pasirodysime :pionierius: .

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test