?>Blankai jau 1 metukai | Super Retriveriai

Blankai jau 1 metukai

Lietuvos kampelis Komentuoti

viena laiminga istorija Blankos akimis

Prieš metus šį pasaulį išvydo maža gelsva šuniukė. Ji buvo viena iš devynių taip pat gelsvų minkštų mažų šuniukų.

Augo ji linksma ir laiminga savo didelėje šeimoje.

Tačiau vieną dieną atvažiavo kažkokie du padarai (siaubas – turėjo tik po dvi kojas). Vienas juodais plaukasi, toks tvirtas, aukštokas, kitas – ilgais plaukais, toks mažesnis. Labai švelniai mane pradėjo kalbinti, glostyti, glausti prie savęs….. ir aš pajutau, kad man jie darosi labai mieli padarai. Kai kitą kartą vėl jie atvažiavo, aš jau nebenorėjau su jais skirtis. Taip ir gavosi, kad daugiau mes nebesiskyrėme. Tie padarai išsivežė mane pas save ir nuo to laiko aš esu laimingiausia merga pasaulyje. Tuos mielus padarus pradėjau vadinti širdelėje šeiminikais, kuriems būisu ištikima iki savo dienų galo. Tik nuo jų žvilgsnio mano širdelė pradeda linksmaiu plakti, o ką jau kalbėti apie prisilietimus. Rodos, pradedu suprasti jau jų kalbą… jie dažnai man kartoja tą patį (man regis vis sako, kad mane myli). Aš jiems atsilyginu tuo pačiu. Pamilau juos būdama mažytė ir mylėsiu tol, kol ilgam užtems vieną dieną saulutė….

P.S> Šiandien šeimininkai ypatingai mane glostė, kažką šnekėjo, apie kažkokią ypatingą dieną mano gyvenime ir žadėjo net kiaulės koją duoti, kai grįš iš darbų. Nelabai supratau, bet ir nesigilinau, juk svarbiausia, iš viso šito yra tai, kad JIE GRĮŠ.

Mūsų Blanka sulaukė savo 1-ojo gimtadienio :darombanga: :ltu: :valio: :1v:

Mes, jos tėveliai (Lietuva ir Lietuvauskas) sveikiname savo mažylę (nebrendylą – nes dar pana nerujojus :???: ) :buckis:

Atsakymų: 10 į “Blankai jau 1 metukai”

 1. gmx sako:

  sveikijam sveikijam sveikijam :valio: :bday: :valio: :bday: :valio: :bday:

 2. jovitae sako:

  gražiausi sveikinimai :bday: :4u: :4u: :4u:

 3. Jurga sako:

  Su gimtadieniu Blankita :meile: :1v: :eina: skanios kiaules kojos :razz: :darombanga:

 4. aiwa sako:

  Oi, Lietuvele :meile: – sveikinam nuoshirdzhiai Blnkute su graziu gimtadieniu :buckis: – te auga ji sveika kaip Kuku ridikeliai :super: :bday: :darombanga:

 5. V.P. sako:

  Prisijungiu prie sveikintojų būrio :darombanga: :assa: :valio: :ok:
  :smoke:

 6. r_povilioniene sako:

  :ltu: didziausi sveikinimai patriotiskiausiam suniui :bday:

 7. Viki sako:

  :bday: :bday: SU GIMTADIENIU BLANKUTE ! :darombanga:

 8. ViSiMaTo sako:

  Velyvi sveikinimai ir nuo musu :buckis: :flirt:
  [dar iki dvylikos laiko siek tiek yra :drink: ]

 9. Rasytee77 sako:

  Oj as paveluotai :geda:
  Sveikinam grazute :meile: :aciu:

 10. ieva sako:

  :yahoo: :assa:

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti