Mums dar tik 2 mėn. – ir mes jau DIRBAM!!!

A B G: Alfa-Beta-Gama Komentuoti

 (KARAS NAMUOSE – ŽIŪRĖTI KITAME PSL.)

 Praėjo kelios dienos, kai namuose turime naują sugyventinę :) Ech, kaifuojam mes nuo šokoladinės pasiutėlės…

Trumpai raportuosiu, kaip mums sekasi:

Dėl maisto – pagalvojau, kad reikia iškart suderinti maitinimą. Tad tik grįžę namo pradėjom šerti RAW. Buvo labai patogu – kelionės metu mažiukė gavo ėsti pusę normos, keliantis keltu išvis nieko negavo. Taip įvyko paros trukmės priverstinė dieta, o po to buvo labai lengva pereiti prie RAW. Desė (Deizė, Desi, Delė, Deli – dar tikslaus vardo nenusprendėm :) ) Vištytę ėda kaip išprotėjusi. Ir vis alkana. Ir atrodo, kad mažiukė auga valandomis. Dar būnant Švedijoje veisėjai pasakiau, kad planuojame šerti RAW, tai ji tik akis iš pavydo išpūtė… T.y. Švedijoje šerti RAW – prabanga :) Užpavydėjo ji Desei sotaus gyvenimo :bigsmile:

Visi s.. ir k.. reikaliukai – mergina tokia supratinga ir sumani, kad atsidžiaugt negaliu. Ir dar – kantri. Naktis bendrame guolyje su dviem tetulėmis Beta ir Gama – šventa, niekas nieko jame nedaro, iškentėt galima iki ryto :) O ryte visas tabūnas išbėga į lauką. Ir mažoji Desė puikiai supranta, kas yra daroma lauke :) Ir pasiprašyti į lauką mes mokame, tinkamai signalizuodami ir inkšdami leidžiame suprast, kad smegenėlės spaudžia :) Tik kartkartėmis namučiuose balutė atsiranda – bet tokia nedidukė, kad vieni niekai :irnesakyk:

Mažiukė puikiai aportuoja – jau treniruojamės su triušio kailiu ir pluksnom, mažė viską nešioja labai noriai (aišku, mūsiškiai medžiotojai tuoj prikibtų – ji nebėga, nepuola prie aporto kaip išprotėjus, t.y. azartiškai, kaip kad elgiasi labradoras. Gerbiamieji, ir neturėtų! Tai yra garbaniai – jie nelekia akis išdegę, jie nesiduoda plačiausiu spinduliu po teritoriją, jie apsvarsto ir ramiai nurisnoja trumpiausiu atstumu ir nosies taiklumu. Tik kaip tai paaiškint mūsų gerbiamiems medžiotojams-teisėjams, kurie išvis su garbanių veisle pirmą kartą susidūrė…). Taigi, džiaugiuosi, kad mažiukė tokia sumani. Ir paklusni – ji viską atneša man, arba bent jau bėga pro šalį, tada atimu :) Ech, genai lieka genais… Mūsų labriukės Gamos taip ir neperlaužiau (gražiuoju nepavyko, o traumuot šuns ir jėga išmokinti medžioklinių dalykų ir per prievartą žadint tas savybes nenorėjau – kam man paskui psichuotas ir kitus pjaunantis šuo?).

Šiandien truputėlį pasifotografavome – pagauti rudojo velniūkščio neįmanoma. Kartais lyginu – kuri labiau pasiutus: ar mūsų uraganas Beta, ar naujoji turbina? :) Smagu žiūrėt, kaip jos pešasi, kaip žaidžia ir kandžiojasi, kaip mažoji visom keturiom skraido :) Beta netgi karatė judesius išdarinėja, su koja mažę parverčia – tokie mūsų vakariniai spektakliai.

Nešiojam sparnelius :)

„Šakės“ triušiui – nepabėgsi :)

 

Tap tap tap – kaip tikras tankas storom „lapcem“

Pavergiantis žvilgsnis

Šokoladinės bangelės – greit bus garbanėlės :wub:

Tamsus siluetas… Bet parodinė „stoikė“ jau įkalta :)

 

Ir įsivaizduokite, visa tai – mūsų mažylė, kuriai vos tik per 2 mėn. amžiaus :buckis: Ką gi, pirmam reportažui tiek. Neužilgo ir mūsų gerbiamoji TV pristatys mūsiškes ciuciukes – gi reikia pasigirt ant svieto, kokius grožius ir sumanius protus turime :aciu: (kchem – ryšiai :yahoo: ).

O kol kas daugiau fotkių čia.

Atsakymų: 5 į “Mums dar tik 2 mėn. – ir mes jau DIRBAM!!!”

 1. bondis sako:

  Garžu žiūrėt :flirt:
  O per kokia tv rodis ir gal žinot kada? Norėčiau būtinai pažiūrėti.

  linkėjimai visoms nuo kavalieriaus :meile:

 2. aiwa sako:

  Super pasakojimas apie sokoladini ir garbanota gyvenima :great: :assa: :ltu: . Labai dailute…bet kaip supratau ir naglute :flirt: . Aukit sveikutes ir didutes :darombanga: .

 3. ingupi sako:

  Rimute – fantastika :yahoo: :eina: Nuostabi pupa ir jau dar kokia šaunuolė :darombanga: O per kokią TV ir kada bus galima jus pamatyti? ;)

 4. jovitae sako:

  :sutinku: :sutinku: fainulka
  kada Rimut tv rodys?
  butinai ziuresim :draugai:

 5. mazulka sako:

  Bože bože kaip gražu :yahoo: .

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test