Betūnas – tikras BOB’as !!! Ir dar šiek tiek apie debiutus

A B G: Alfa-Beta-Gama Komentuoti

Sveiki sveiki sveiki, mielieji :)

Žinot, ką reiškia vasaris? Ogi tai, kad žiema skaičiuoja paskutines dieneles – gi jau nuo šiandien mes ją vejam lauk iš kiemo. Bet vasaris reiškia ir artėjantį pavasarį, kuris mums – šunininkams – tai smagų pagreitį įgaunančio parodų maratono pradžia su pačiomis linksmiausiomis savaitgalinėmis išvykomis ir nesuvaidintu jauduliu ringuose, o svarbiausia – vis dažnesni susitikimai su išprotėjusiais šunininkais :yahoo: Tai štai – startas įvyko – praėjusį savaitgalį buvom Panevėžyje. Kaip ten sakoma – tokioje tipiškoje vietinėje parodoje, su raugintų kopūstų tvaiku visoje sporto halėje, sausakimšom salėm ir turbūt didžiausiu Baltarusijos teisėjų desantu šuniškų parodų istorijoje (na žinot, kai iš 10 teisėjų net keturi iš Baltarusijos, visi kiti – lietuviai, kažkaip keistai juokinga :???: ). Bet tai tik žavios smulkmenos. Iš tikrųjų mes gi atėjom į SR pasigirti :aciu:

Matot – kai tokioje vietinėje parodoje suvažiuoja net keturių garbaniukų desantas (keistas sutapimas – keturi garbaniukai – keturios baltarusės :bigsmile: ), tai net ir raugintų kopūstų kultūra įgyja aukštesnį lygį – na, bet čia tik šmaikštaujam :) O iš tiesų labai džiugu, nes galų gale (nuoširdžiai – galų gale) mūsų Betūnas-uraganas sulaukė konkurencijos – net dviejų rimtų garbanių! (Ketvirtoji – mūsų mažė, su ja varžybos dar ateity.) Taigi, jei gruodį mes baisiai didžiavomės, kad gavom BOB’ą vilnietiškuose CACIB’uose, nurungdami garbanių patiną, o sausio mėnesį nuošluostėm nosį švedų garbaniukėms čempionėms, tai šįkart vėl galime riesti nosį, sąžiningai iškovoję BOB’ą – Betūnas tapo pirmas prieš bendraamžį patiną ir jaunimo kalytę. O kad visa dienos programa būtų įvykdyta, grupių rinkimuose Betūnas iškovojo III vietą BIG-3 :aciu::aciu::aciu:

Tiesa, dar vienas svarbus įvykis – ringe debiutavo velniūkštė Desė. Patikėkit, likau lengvai apstulbusi – šiai mazgei paroda „nesvietiškai“ patiko, tiksliau – 3,5 mėn. ciucė kaifavo pasirodydama :yahoo: O kai ji bėgo ringe, tai sakyčiau – tiesiog skrido, pasipusčiusi padalkas. (Tyliai prisipažinsiu, aš jos nemokinau – kalta kalta, esu bloga mamka. Bet aš šįkart norėjau ciucę tik prie aplinkos pripratint :ah: ) Pasirodo, Desė – apsigimusi šuomenė, auga tikra Holivudo žvaigždė. Aišku, nuo pat pradžių linkėjau Desei užaugus pranokti gražuolę Betūną, bet dabar kažkodėl tuo net neabejoju :)

Ir nuoširdžiausias dėkui mus palaikyti atkeliavusiai Daivai ir Erikui su savo šokoladukėm. Be jūsų pergalės skonis nebūtų toks saldus :darombanga:

Fotkės nekokybiškos – Girėnas iš to jaudulio nei nustatymų, nei ryškumo žiūrėjo. Bet žiūrim ką turim :hihihi: (viską sudėjau čia)

Debiutas tik iš užpakalio, bet stovėsena – liuks :yes:

Garbaniuko-berniuko stovėsena – irgi tik iš užpakalio (nesuprantu, kaip ten Girėnas fotografavo…)

Na ir dar viena iš… (Girėnai, ?) Atkreipkite dėmesį – hendlerė savo šypsena papirkinėja teisėją (tiesą pasakius, hendlerė pro ūsą šypso, kai teisėja aiškina, koks Betūnas nuostabus šuo – gi man tai seniai aišku, kad Betūnas – nuostabus)

Lyginam lyginam trijulę – visas komplektas: jaunimo nugalėtoja, patinas ir kalė. Tokios konkurencijos brangioj šalelėj dar neteko patirt. Ir ką? Betūnas BOB’as :1v:

O štai čia mes – BIG-3. Galų gale :darombanga:

Atsakymų: 7 į “Betūnas – tikras BOB’as !!! Ir dar šiek tiek apie debiutus”

 1. Erikas sako:

  Sveikiname, Rimut, tave ir tavo paneles, pagaliau sudalyvavusi konkurencingam ringe :great: :1v: . Smagu laimeti konkurencijoj :ltu: . Taip ir toliau :4u: .

  p.s. o kodel Girenas anas vietas fotkino..as tau nepasakysiu :hihihi:

 2. aiwa sako:

  cia aiwa :hihihi:

 3. bondis sako:

  :meile:

  Manau Bondui pasiseke, kad tokias kaimynes – pirmūnes turi

  Linkėjimai :notworthy:

 4. ingupi sako:

  Rimute, kad ir pavėluotai, bet kuo nuoširdžiausiai prisijungiu prie visų sveikinimų :valio:
  Tiesa, ir Girėno nepasveikinau :ah: …na gal kitamet kartu susimesim į krūvą ir gerai atšvesim :assa:

 5. ViSiMaTo sako:

  Kaip visada puikus reportazas! :eina:

  Dziugu uz jus!! :buckis:

 6. Lija sako:

  Sveiki mielieji,
  noriu pirmiausia pasveikinti visus su atlekiančiu pavasariu ir pasidžiaugti, kad yra tokių superinių žmogučių kaip Jūs, kurie kuriate tokius puslapius!!!
  Auginu dar jauną auksaspalviuką ir informaciją šiame tinklalapyje tikrai naudinga ir aktuali :).
  Tačiau niekaip nerandu jokių kontaktų, kurių pagalba būtų galima prisijungti prie Jūsų šaunaus kolektyvo… gal kas suteiksite žinių kokių ir priglausite:)

 7. aiwa sako:

  Sveika, Lija, aciu uz sveikinimus,- mielai prasome jungtis, musu kasdienines karstos diskusijos yra cia:

  http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=423580&pid=25167983&st=48&#entry25167983

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test