Ataskaita apie ponaujametinę kelionę

A B G: Alfa-Beta-Gama Komentuoti

Sveikučiai visi!Na štai, mes jau sugrįžome iš mielo pasivažinėjimo po snieguotą Švediją :) Aišku, Lietuva irgi jūsų nenuskriaudė ir kaip tik tuo metu padovanojo daug sniego, o mums, aišku, rūpestį – užšąlusius vamzdžius (taigi, tik grįžę namo puolėm ne lagaminus krauti ir svečiams pasirodyti su savo šokoladiniu lauknešėliu, o buitį tvarkyti :) ).Užtat išaušo ta diena, kai galų gale prisistatome – Lietuvoje turime antrą garbaniukę :ltu: Bet apie viską – nuo pradžių. Štai taip – sausio 3 d. atkeliavome į Stokholmą, kur pirmiausia apsilankėme senųjų muzikos instrumentų muziejuje – mielasis Goranas, ištikimas mūsų draugas, nedarbo dieną ir dar savaitgalį mus personaliai priėmė ir parodė tiek grožybių, kad sukosi galva. O suktis ji tikrai turėjo nuo ko. Štai kad ir daugiau kaip 150 metų senumo fortepijonas, kuris priklausė pačiam Frederykui Šopenui!!!

O štai čia mane pagavo kūrybinis įkvėpimas – juk stoviu pasirėmusi į Žoržo Bizet, operos „Karmen“ kompozitoriaus rašomąjį stalą!

Norėčiau jūsų paklausti – čia muzikos instrumentai ar gyvatės?

Pamėginom pačiulbėti drauge su „mechanine“ lakštingala :)

Bet labiausiai širdis virpėjo kai žiūrėjau į paties Mocarto rankraštį… Aš tikrai ten buvau ir tikrai jį mačiau :) (šis rankraštis neeksponuojamas – taigi, mums pasisekė turėti tokį draugą :) )


O kitą dieną patraukėme Geteborgo link. Pakeliui aplankėme Orebro pilį ir miestelį. Tik ilgai neužsibuvom – buvo taip šalta, kad net ir viena minutė lauke reiškė varveklius ant nosies… :)


Ir štai – atvykome iki Geteborgo, kur vyko dvi parodos – vietinė ir tarptautinė. Štai čia mums Fortūna šypsojosi kaip reikiant :) Mūsų Betūnas-uraganas gavo ne tik CACIB’ą, bet ir buvo išrinkta geriausia kale, aplenkusi už save gerokai vyresnes konkurentes, tame tarpe ir čempiones. :aciu::aciu::aciu: Paradoksalu, Betūnas aplenkė visas konkurentes, gavo ir CAC’ą, ir CACIB’ą, ir BOS’ą, bet gauti Švedijos čempiono diplomą ji dar per jauna – mat šita padraika neturi dar 2 metų :grin: Nieko, nurungti Švedijos garbanius mums ne problema :irnesakyk: – atvažiuosim vasarą pasiimt to titulo :assa:


Ir štai – stovime garbingoje poroje su teisėja ir gražuoliu Finu (Beta – BOS, Finas – BOB) – argi mes ne pora? :draugai:

O kai parodinis jaudulys ir saldus pergalės skonis aprimo, patraukėm į smagų garbaniukų veislyną Curly cottage. Pakeliui džiaugėmės švediška gamta:


Ir aportavom naujai įsigytą smagų aportą :)

O jaukūs „bordiniai“ namukai su languose spindinčiomis kalėdinėmis žvakutėmis dvelkė šiluma ir ramybe…

Ten mūsų laukė šeši riaumojantys garbaniai, tokie pat grėsmingi ir stiprūs, kaip mūsų Beta (tik mes jų neišsigandome :) ). Ir dar ten lakstė septyni maži kukuliai iš lapkričio 8 d. atsivestos 11 garbaniukų vados. Mieloji veisėja Lena mus apdovanojo gausiu lauknešėliu rudajai mažiukei, kad turėtume kuo treniruotis ir auginti sumaniąją Desę (Curly Cottage Jesebele) – gavome ir aportų, ir žaislų, ir švilpuką su pavadėliais, ir net tikrą triušio kailį, kurį mažoji garbaniukė jau sėkmingai aportuoja :)

Ir štai – mes jau kelte į Lietuvą. Kol šeimininkai skanauja švediško stalo vakarienę su lašišom, ikrais, įvairiausiais kepsniais ir dar begale gurmaniškų patiekalų (ech, buvo velniškai skanu, per smakrą varvėjo, bet ir burnoj turėjom :) ), kajutėje vykstantis scenarijus – „vienas namuose“. Tik šįkart (ir nuo šiol jau ilgam) – trise :hihihi: Mažoji rudukė puikiai jaučiasi dviejų tetulių draugijoje, kurios nors kartais ir paniurzgia, bet tik dėl to, kad mažylė per daug ant galvos neužliptų :bigsmile:


Dese, sveika atvykus į išprotėjusių retriveristų gretas :) Linkiu, kad būtum dar puikesnė už mūsų juodąją gražuolę. O kad esi apsukresnė ir sumanesnė, tą parodei jau dabar :yes:Dar kelias foto sumečiau čia.

Atsakymų: 8 į “Ataskaita apie ponaujametinę kelionę”

 1. ViSiMaTo sako:

  niu „ataskaita“ fantastiska!!! :eina:
  Kelione visapusiska :super:
  Skaiciau ir vel skaiciau is naujo pasimegaudama..

  Dziugu uz jus.. :4u:

 2. canine sako:

  Obana… kokia kelionė, kokie rezultatai :sutinku: :1v: :eina:
  Ir kokia visai nauja visai ruda garbanė :darombanga: :meile:

 3. gmx sako:

  kelionė įspūdinga, lauktuvės irgi :hihihi: , o aprašymas kaip visada – super :sutinku: :sutinku: :sutinku:

 4. mielka sako:

  Sveikinam su naujiena… ir lauksim kol galesim gyvai pasiglostinet :valio:

 5. aiwa sako:

  Rimute, nerealus pasakojimas :darombanga: ,- matosi praleidote laika be galo turiningai :assa: :). Vaje kaip noriu pamatyti tavo šokoladka :meile:

 6. bondis sako:

  Dabar Bondis tures nebe dvi padaužas drauges, bet tris. Beje, mažiuke labai draugiška, nes jau spejom apžiūrėt. Smagi Jūsų kompanija susirinko.

 7. r_povilioniene sako:

  oooooo :) Bondis pasirode :)
  cia as tyliai isduosiu visiems paslapti – Bondis yra Gamos kavalierius, bet siaip jis labai patenkintas, kad turi dvi panas, ir jau turejo progos pamatyt, kad i jo harema dar trecioji zmona pristatyta :aciu:
  ir aciu visiems uz grazius zodzius :meile:

 8. jovitae sako:

  super reportazas :sutinku: Nuostabu, kuomet pavyksta gauti tiek daug teigiamu emociju is vienos keliones. saunuoliai :ltu: sveikinimai dideliausi :1v: :buckis:

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test