Nuta ir Beta – super-darbininkės

Parodos Komentuoti

Valio, valio, valio!!! Vakar (gegužės 31 d.) dvi super-retriverės dalyvavo medžioklinių lauko bandymų A lygio varžybose.

Nuta – I vieta, II laipsnio A lygio diplomas :1v:

Beta – IV vieta, III laipsnio A lygio diplomas

(nuotraukų neturim :geda: Abi šeimininkės jaudinosi labiau uz savo ciucius ir apie fotoaparatą nebuvo net minties :hihihi: )

Atsakymų: 6 į “Nuta ir Beta – super-darbininkės”

 1. gmx sako:

  Niu gi belieka tik iš visos širdies pagirti ir pasveikinti ir šeiminykes ir jų šunes…
  :darombanga:

 2. mazulka sako:

  Sveikijam sveikijam :valio: :valio: :valio: . Tikimės, kad rudenį galėsime pasveikinti su B lygio diplomu :1v: .

 3. Magus sako:

  O aš maniau, jog Lyra su Bravo irgi super-retriverių gretose… :liezuvis:

 4. aiwa sako:

  hmzzz..a Bravo seimininkai krikshta gavo? :???: man rods, kad shvesto vandenelio jie neragavo :mastau: :hihihi: . Todel mielai kviechiame i Joniniu meeta krikshto uzhtvirtinimui :aciuks: :assa: :assa: . O shiaip, smagu kad sekesi, tik mes nezinom kaip sekesi- parashykit i SM,-pasiekimus ikelsim butinai :aciu: :victory: . Nes kai artimai nebendraujate, tai surankioti, kas kokius titulus iskovojo yra labai sunku, juolab kad prie ringe ne visada sedime :ah: . Tikrai neirasheme ne ish blogos valios :flirt:

 5. Magus sako:

  Dėl laiko stokos įmečiau info tik į RMF ir hunter.lt. Kadangi hunter.lt mato ir neregistruoti vartotojai, nuoroda ši – http://www.hunter.lt/index.php?action=vthread&forum=8&topic=3148 . O Bravo dalyvaus, tad priims ir krikštą :ok: . O mes pasikrikštijom tik su Sali, tai dabar su Lyra reikės? :???: :grin:

 6. kukushka sako:

  Šaunuolės šunės ir šaunuolės jų šeimininkės! :great: :valio: :ok:

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test