Su Gimtadieniu, Girėnai! :)

Apie viską Komentuoti

…Yra gyvenime ir praeitis ir ateitis, ir dideli darbai, ir didelės svajonės…Laimingas tas, kas moka atvira širdim Gyvenimą praeiti ir branginti žmones…

Su Gimtadieniu, mielas Girėnai! :) Linkime ir toliau gyvenimo keliu eiti tokia pat atvira širdim kaip iki šiol! Ačiū, kad esi,- mes tave labai mylime :buckis: :darombanga:

Atsakymų: 6 į “Su Gimtadieniu, Girėnai! :)”

 1. aiwa sako:

  Na ka, Girenai,- su Gimtadieniu!!! :bday: Siandiena tu Super Star :nrus: :yahoo: :assa:

 2. eimantas sako:

  Su gimtadieniu Girenai :bday:

 3. gmx sako:

  būk sveiks, Girėnai :ok:

 4. ViSiMaTo sako:

  Sako, kad viską reikia daryti laiku. Reikia gyventi dabar, o ne atidėti gyvenimą tolimai ateičiai. Taigi išvada tokia – jeigu jau kyla mintis ką nors daryti, tai reikia daryti nieko nelaukiant, tuoj pat, nes vėliau ateis kitos mintys, susidarys kitos aplinkybės, mus sups kiti žmonės ir mūsų galvose kils jau kitokie tikslai.

  Viso to pasekoje, mes nuoširdžiai norime šiandien TAVE pasveikinti su Gimtadieniu!!! Ir palinkėti..
  … išlaikyti, dar ilgai savyje, tą nuostabiai žavų atvirą nuoširdumą! Buk laimingas!!!
  :draugai:

 5. Erikas sako:

  Gyvenimiška isorija:

  Atšventęs gimtadienį su draugais :drink: , grįžau namo. Nutariau bent dalį pinigų paslėpti nuo žmonos. Tik, kadangi buvau girtas, neatsimenu, kur paslėpiau. Atsimenu tik, kad akių lygyje. Pusę mėnesio ieškojau ir negalėjau rasti. Pagaliau aptikau……po šaldytuvu! :???:

  Linkiu švęsti gimtadienius taip, kad kitą rytą prisimintum kur paslėpei pinigus :nrus:

 6. Lietuva sako:

  Su gimtadieniu Girėnai,(įterpiu atbuline data) :tease: :bday:

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test