Su artėjančiom šventėm!

Apie viską Komentuoti

Su kalėdom!

Atsakymų: 7 į “Su artėjančiom šventėm!”

 1. gmx sako:

  su artėjančiom šventėm visas ir visus…. būkit laimingi! :darombanga:

 2. V.P. sako:

  Gmx> is labai anksti svest pradedi :drink: :razz: :yahoo:
  :smoke:

 3. gmx sako:

  v.p.> kuriam ir palaikom kalėdinę nuotaiką ir nieko daugiau :draugai:

 4. r_povilioniene sako:

  SR sniegutis dar tik virtualiai krinta, o Suomijoj jau pasnigę. Tuoj parvešim į Lietuvą baltas pusnis ir šaltuko, kad kalėdinės nuotaikos sustiprėtų :):):)
  Linkėjimai iš Helsinkio

 5. ingupi sako:

  Linkiu visiems, kad tas pirmasis šaltukas ir purus sniegelis atneštų į visų širdis ramumos, džiaugsmo, supratimo, kantrybės, tolerancijos….kad nepagailėtų gėrio, meilės, atjautos…ir visems po :buckis:

 6. aiwa sako:

  Su Sv. Kaledom :darombanga: .

 7. ViSiMaTo sako:

  Su isibegejusiom sventem! :santa:
  Pasirodo, sviesiausia tampa ne nuo sniego, o nuo artimu sielu gerumo ir demesio.. Tegu niekada to nepritruksta ir JUMS! :buckis:

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test