Nauji metai, nauji vėjai…

Apie viską Komentuoti

Asociacija „Super Retriveriai“Sveiki,
SR bičiuliai ir visi retriverių augintojai bei mylėtojai,

Nors už lango gili žiema keistas pavasaris :) , SR komanda nesnaudžia ir nesiilsi. Po ilgų kūrybinių kančių ir apmąstymų praeitą savaitę oficialiai įregistravome Asociaciją „Super Retriveriai“.

Taip, kolkas tai tiesiog oficialus statusas, tačiau jau esame nemažai nuveikę ir švietimo/informacijos skleidimo srityje, ir retriverių mylėtojų vienijimo srityse. Jau vien šios svetainės informacinės dalies populiarumas rodo, kad ši veikla yra naudinga ir reikalinga. Tad tikimės, kad Asociacijos „Super Retriveriai“ atsiradimas padės plačiau vystyti šią ir kitas SR veiklas.

Taip pat, kadangi jau turime ir paramos gavėjo statusą, prašome kiekvieno palaikančio mūsų veiklą, prisidėti prie jos tiesiog skiriant 2% nuo savo 2012 metais sumokėto GPM. Jums tai nieko nekainuoja, o mums tai svarbi paspirtis tęsti dabartinę veiklą ir, žinoma, plėsti ją. Informaciją, kaip skirti paramą el. būdu, rasite šiame puslapyje.

Asociacijos „Super Retriveriai“ vardu – dar kartą AČIŪ už palaikymą!

Atsakymų: 6 į “Nauji metai, nauji vėjai…”

 1. Inga Surdokienė sako:

  Džiaugiuosi galėdama skirti Jums paramą… ;) linkiu didelės sėkmės…

 2. SR komanda sako:

  Inga, ačiū už gerus žodžius ir už paramą žinoma!
  Stengsimės ir toliau būti naudingi…

 3. Smiltė sako:

  Mes neseniai nuspirkome šunį. Jam vakar suėjo 4 mėn. Ar galima jį dresuoti? Mes jį mokome,kad negalima kandžiotis, pasilikti namie ir t.t ,bet turiu omenyje dresavima su visais ‘sedet!’ Ir t.t. Pirmą kartą turime šunį,tad vestumėme pas dresuotoją…:)

 4. SR komanda sako:

  Žinoma galima ir netgi reikia dręsuoti, šis amžius pats tas pradėti.

 5. Ina sako:

  Nors jau ant nosies kiti Nauji metai, bet rašau čia. Įsigijau 2 mėn. labradoriukę. Šį tą jau išmokiau: sėdėt, gulėt, tupėt, labas, pas mane ir jau vaikštom neblogai su pavadėliu, kai nėra trukdžių. Bet didžiausia bėda, kad ji labai nori bendrauti su nepažįstamais. Tiesiog visą dėmesį nukreipia į žmones ir tada jau nieko negirdi, bet juk ne kiekvienas nori bendrauti su nepažįstamu šunimi. Nežinau, kaip elgtis. Gal kas turit patirties, pasidalinkit, prašau.

 6. SR komanda sako:

  Ina, prisijunkite prie mūsų grupės FB: http://www.facebook.com/groups/super.retriveriai/ – ten tikrai daugiau šansų sulaukti atsakymo, nei čia komentaruose ;)

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test