Linksmų švenčių!

Apie viską Komentuoti

Linksmų švenčių!

Atsakymų: 5 į “Linksmų švenčių!”

 1. Kati sako:

  Mielieji, :4u:
  prisidedu prie sveikinimų ir labiausiai linkiu sveikatos jums ir jūsų augintiniams, o taip pat saldžių pergalių parodose, sėkmingo grobio medžioklėse ir, žinoma, prisijaukinti atslenkantį drakoną ;)
  Su šventėmis!
  Visų pasiilgau, visiems po bučkį :buckis:

 2. ? sako:

  koki šuniuką labiau patartumėt pirkti,labradorą ar auksaspalvį,jei norim jį laikyti bute? ;)

 3. SR sako:

  šiuo atveju visiškai tas pats ar tai labradoro ar auksaspalvis retriveris, abu jie puikiai gyvena bute, taigi galite rinktis tą, katras jums gražesnis, mielesnis ar dar kokis nors -esnis :)

 4. organizmo valymas sako:

  O gal patartumėt ką daryti tokioje situacijoje? Norėtumėm įsigyti labradorą, bet esmė ta, kad dabar gyvename bute, o po pusės metų kelsimės į vienkiemį. Gal geriau palaukti tuos metus ir tada įsigyti šuniuką? Kad nebūtų sunku priprasti prie naujos vietos..

 5. gmx sako:

  jei tik tame klausimas – šuo tikrai pripras prie naujos vietos be problemų, retriveriui juk svarbu būti kartu, o kur – čia jau antraeilis dalykas.

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test