Lauko bandymai Estijoje birželio 13-14 dienomis

Apie viską Komentuoti

Šį savaitgalį vykstame dalyvauti retriverių lauko bandymuose Estijoje. Bandymai vyks net dvi dienas: pirmą dieną su aportais, antrą dieną su tikrais paukščiais. Teisėjaus suomis teisėjas. Bandymų rengėjai labai džiaugsmingai sutiko mūsų norą ten sudalyvauti, suteikė visą įmanomą informaciją, kad galėtume kuo geriau jiems pasiruošti. Beje, tokių bandymų kaip pirmą dieną Lietuvoje nieks net neorganizuoja. Taip, kad vykstame ne tik dalyvauti, bet ir patirties pasisemti.

lauko bandymų treniruotė

Paskutinė treniruotė prieš lauko bandymus

 Laukite karštų naujienų   ;)    iš Estijos  :ltu:

 

Atsakymų: 3 į “Lauko bandymai Estijoje birželio 13-14 dienomis”

  1. v.p. sako:

    Laikom sysiu!!! :eina: :1v: :ltu:

  2. Alius sako:

    …tiesiai iš įvykių vietos: Mildos „Lily“ ir V.I.S.I „Molė“ per liūtį ir audrą išlaikė darbinius testus! Šie lauko bandymai buvo ne iš lengvų, bet organizatoriai pasistengė surengti tikrą šventę, jiems pavyko. :super:

  3. gmx sako:

    nugi puikuma :1v: :ah:

Komentuoti...

:) ;) :( :hi: :bigsmile: :grin: :hihihi: :razz: :roll: :mastau: :irnesakyk: :assa: :disco: :???: :sad: :sutinku: :great: :super: :yes: :yahoo: :eina: :valio: :victory: :cool: :aciuks: :aciu: :notworthy: :draugai: :plepam: :ok: :drink: :shaike: :ura: :buckis: :meile: :4u: :flirt: :mrgreen: :evil: :tease: :liezuvis: :erzinu: :bee: :shock: :paslaptis: :karsta: :bijau: :tuka: :geda: :oj: :pasimetes: :saudom: :ninzia: :pionierius: :nrus: :bday: :pooh: :ah: :guru: :smoke: :brunetka: :santa: :1v: :2v: :3v: :ltu: :darombanga: :sss:
WP Theme & Icons by N.Design Studio
Entries RSS Comments RSS Prisijungti
Website Security Test