Mes esame tiesiog linksma išprotėjusių šunininkų kompanija, kuriai paprasčiausiai pabodo tamsiais vakarais, lietui lyjant slapstytis gatvių pakampėse vedžiojant šunį, eiti nunarinus galvą į šunų parodas ir nudelbt akis, nes nieko ten nepažįsti. Retriveriai – tai mūsų gyvenimo būdas, kuriame ne tik šunų, bet ir jų šeimininkų bendravimas yra toks pat svarbus ir neatsiejamas.

Mūsų himnas:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Puslapiuose teikiamą medžiagą parengė, susistemino ir atskirus straipsnius parengė linksmoji super-retriverių komanda (Rima Povilionienė, Daiva – aiwa, Ilona – Lietuva, Edita – mazhulka, Jurga – +333+, Jovita – Jovitae, Vaida Velykytė – canine, Rasa – kukushka, Vygis – V.P., Milda – mirabile).

Mes bendraujame Facebook grupėje Super Retriveriai. Junkitės ir bendraukite. Bendraujame mes ne tik virtualiai – kiekvieną metų sezoną vyksta nuotaikingi pasibuvimai su linksmais renginiais, krikštynomis, atrakcionais, sudėtingiausiomis užduotimis, dainomis ir šokiais per visą naktį. Linksminasi ne tik šunys, bet ir jų šeimininkai. Tokiems susitikimams galima tik pavydėti, jų akimirkos štai čia :yahoo:

Sudomino, norite ir Jūs pakliūti į SR gretas? Jei esate linksmas/-a ir betarpiškas/-a, prijaučiate šunų augintojams ir suprantate ar bent mėginate suprasti, dėl ko jie taip eina iš proto, ateikite į mūsų pokalbius – bendrausime :)